fbpx
Ślub plenerowy

Ślub plenerowy Chata Wiklina k. Mińska Mazowieckiego

Ślub cywilny niedaleko Warszawy

Coraz częściej słyszę o tym, że pary młode myślą o tym, aby pobrać się w naturalnym otoczeniu przyrody. Piękno natury przyciąga pary swoimi atutami. Miejsce wybrane na ślub plenerowy przez państwa młodych często ma dla nich wyjątkowe i emocjonalne znaczenie. 

Chatę Wiklina odwiedziłem już 3 raz. Jest to cudowne miejsce z niepowtarzalnym klimatem. Przepyszne jedzenie i przemiła obsługa. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam w 100% to miejsce na Wasze wesele, chrzciny lub rodzinne przyjęcia.

Tym razem też tak było, para młoda wymarzyła sobie swój ślub w plenerze, na łonie natury z swoją najbliższą rodziną. W dniu ślubu towarzyszyła nam piękna pogoda, która pozwoliła mi sfotografować ten dzień w pełni tak jak sobie to zaplanowałem. Razem z moją parą udało nam się wykonać zdjęcia w ogrodzie przed ślubem, pozowane zdjęcia z gośćmi oraz sesję w dniu ślubu przy zachodzie słońca.

Wesele w Chata Wiklina

Bardzo lubię fotografować w drewnianych chatach, stodołach i miejscach z klimatem, gdyż w takich miejscach można fajnie pobawić się światłem błyskowym a przy odpowiednim ustawieniu lamp zyskujemy mega klimat i dynamikę na zdjęciach z wesela. Jako fotograf ślubny z doświadczeniem również błyskam na weselu na kilka lamp i mogę wtedy idealnie oświetlić parkiet i stworzyć niesamowity klimat na zdjęciach. Zobaczcie jak to wyglądało tym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *