fbpx
Fotograf na wesele Warszawa

Ślub plenerowy Patio na Wodoktach Otwock Wielki

Tym razem przedstawiam Wam coś naprawdę mega! Ślub plenerowy Patio na Wodoktach. Ania i Karol to nasza para młoda. Poznaliśmy się parę miesięcy przed ich wielkim dniem na sesji narzeczeńskiej. Fajnie spędzony czas, na luzie i bez spiny, już wtedy wiedziałem że ślub i wesele tej pary będzie wyjątkowe. Dużo opowiadali o tym dniu, ustalaliśmy szczegóły a ja starałem się sobie to wszystko poukładać w głowie i przygotować na ten wyjątkowy dzień.

Romantyczna uroczystość ślubna w altanie była przepiękna a dopełnieniem całości była sala ślubna Patio Wodokty koło Otwocka. Patio na Wodoktach jest świetnym miejscem nie tylko na wesele – obok znajduje się urocza altana, gdzie możecie zorganizować ślub cywilny lub humanistyczny.

Zapraszam na dosyć obszerny wpis, krócej niestety się nie dało 🙂

Salon sukni ślubnych Tylko Ona w Warszawie
Garnitur Recman
Buty do ślubu Ksis
Bukiety ślubne Kwiaciarnia Krzyś w Warszawie
Obrączki Pracownia Złotnicza Syriusz w Warszawie
Zagrali Event Boutique Grał Piotrek, konferansjer Karol
Organizacja ślubu plenerowego Patio i Dworek na Wodotkach
Fotograf ślubny i film ślubny Fabryka Ślubów
Wedding planer – wszystkiego dopilnowała Natalia z All My Weddings

Sesja ślubna w Tatrach Morskie Oko

Moja para Tatromaniaków wyciągnęła mnie na swoją wymarzoną sesję ślubną w górach. Ania i Karol bardzo kochają góry i często wybierają się na szlaki. Tym razem padło na Morskie Oko i to był strzał w dziesiątkę jeśli chodzi piękną jesienną scenerię. Pomimo dużej ilości turystów nasza sesja udała się w 100%. Zobaczcie sami efekt naszej wyprawy w góry.

https://www.instagram.com/fabrykaslubow

Leave a Reply