Najnowsze historie ślubne i narzeczeńskie

Go!

FOTOGRAFUJEMY i FILMUJEMY WASZE EMOCJE

 

 

Fabryka Ślubów to zgrany zespół, który tworzą fotograf ślubny oraz kamerzysta ślubny.
Pracujemy na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego, ale chętnie wybierzemy się w dalsze zakątki Polski
aby towarzyszyć Parze Młodej w ich ważnym dniu jakim jest ślub i wesele. 

zdjęcia ślubne

ZDJĘCIA ŚLUBNE i FILMY ŚLUBNE

 

Dla naszych par dojedziemy w każdy zakątek Polski, jeśli tylko podobają się Państwu nasze prace i styl to śmiało piszcie i rezerwujcie termin.

Pracowaliśmy w takich miastach jak Gdańsk, Sopot, Wrocław, Kraków, Zakopane, Mława i wiele innych więc wyjazdy nie są nam obce.

Liczą się tylko chwile, które zatrzymamy na naszych zdjęciach i filmach ślubnych a po tym wszystkim będziecie mogli odpocząć i czekać na Nasze naturalne płócienne fotoalbumy, które wykonamy dla Was wykonamy.

 

plener po ślubie w tatrach

SESJA ŚLUBNA

Nasza wizja sesji ślubnych to naturalne zdjęcia i ujęcia filmowe
bez ustawek i napinki. Często na naszych sesjach słuchamy z parą młodą klimatycznej i romantycznej muzyki aby pozwolić Wam zapomnieć o całym świecie i oddać się uczuciom… 
a my to wszystko uwiecznimy i skleimy w opowieść o Was!

Na sesję najchętniej zabierzemy Was do lasu lub w góry, gdzie odetniemy się od spacerujących tłumów i zgiełku miasta. W takim miejscu będziemy mogli spokojnie i bez pośpiechu popracować nad Waszymi zdjęciami.

film ślubny

FILM i TELEDYSK ŚLUBNY

Filmujemy tak jak czujemy, patrzymy, obserwujemy to co się dzieje tego dnia. Jesteśmy z Wami cały dzień aby łapać jak najlepsze ujęcia filmowe do teledysku ślubnego i głównego filmu, który może trwać od 20 do 60min. w zależności od wybranego pakietu. Nasz dzień pracy zaczyna się na przygotowaniach a kończy po oczepinach. Ofertę filmową możemy dostosować pod Wasze oczekiwania.

 

 

 

Poznajcie naszą ofertę

Poznaj

Fabryka Ślubów – Naturalna Fotografia Ślubna@2020 – Sesje ślubne w Górach i nad morzem.