O nas

Zdjęcia ślubneFabryka ślubów to zgrany duet fotografa i kamerzysty, którzy wspólnie przemierzają setki kilometrów, by być z Wami w najważniejszym dniu
Waszego życia, jakim jest dzień ślubu.
Od dziecka pasjonuje nas fotografia i film. Nigdzie nie ruszamy się bez aparatu, bo zawodowo jak i prywatnie uwielbiamy poszukiwać ciekawych kadrów.
To pozwala nam nieustannie się rozwijać i poszukiwać nowych rozwiązań, które wzbogacają Wasze reportaże i sesje ślubne.
Lubimy ludzi i ich historie, dlatego praca daje nam ogromną frajdę i możliwość nawiązywania nowych znajomości. Wiemy też, że dobre relacje z naszymi Parami Młodymi pozwalają nam uzyskać lepsze efekty w fotografii i filmie, dlatego ważny jest dla nas Wasz komfort.
Pracujemy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Lubimy też poznawać nowe miejsca, dlatego chętnie podejmujemy się realizacji zleceń w najdalszych zakątkach Polski. 

FOTOGRAFUJEMY
i FILMUJEMY WASZE EMOCJE

zdjęcia ślubne

SESJA ŚLUBNA

To zdecydowanie nasza ulubiona pozycja w ofercie. W końcu kto nie lubi spacerów w pięknych okolicznościach przyrody. My uwielbiamy! Podobnie jak naturalne zdjęcia ślubne i ujęcia filmowe. Stawiamy tu na komfort i luz.

Fotograf ślubny i jego wizja naturalnej fotografii ślubnej i filmu daje Wam swobodę ruchów i wolność emocji. A kiedy obiektyw zaczyna Was peszyć, włączamy nastrojową muzykę, która łagodzi stres i pomaga stworzyć romantyczny nastrój podkreślony pięknem natury. Lubimy, kiedy zapominacie o naszej obecności i skupiacie tylko na sobie i swoich emocjach. Dzięki temu odkrywacie przed nami piękno naturalnej mimiki twarzy, naturalne uśmiechy, czułe spojrzenia i gesty, które później chętnie sklejamy w opowieść o Was!

Wybierzcie się z nami w podróż! Chętnie zabierzemy Was na przechadzkę po pięknych lasach, do parku, na plażę lub w góry. Najlepiej z dala od miejskiego zgiełku, gdzie odnajdziecie spokój i zatrzymacie się na chwilę, by delektować się pięknem czasu i przestrzeni, a my przy okazji popracujemy nad świetną sesją plenerową z Waszym udziałem.

zdjęcia ślubne

ZDJĘCIA ŚLUBNE

Wiemy, jak ważną pamiątką jest reportaż z dnia ślubu. Staramy się zachować dla Was emocje, które najlepiej oddają atmosferę tego dnia. Wzruszenia, radość, śmiech, a nawet nerwowy grymas są najlepszą metodą do zapamiętania chwil, które szybko mijają w napiętym harmonogramie dnia ślubu.
Wiedząc o tym, jesteśmy z Wami przez cały dzień, towarzysząc w czasie przygotowań, pierwszych spotkań z rodziną i przyjaciółmi, podczas ceremonii ślubnej i oczywiście w trakcie przyjęcia weselnego. Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem staram się zachować dla Was wspomnienia, które tworzą wspaniałą pamiątkę na długie lata.
Pracujemy z Wami również nad scenariuszem dnia ślubu, często starając się znaleźć choćby chwilę na czas tylko dla Nowożeńców. Uwielbiamy żywe emocje podczas first look i spokój, jaki niesie za sobą krótka sesja poślubna w trakcie wesela.

Choć pracujemy głównie w centralnej Polsce, dla Was dojedziemy w każdy zakątek. Lubimy podróżować, więc piszcie i rezerwujcie swój termin. Nasz koczowniczy styl pracy rzucał już nas do Gdańska, Sopotu, Wrocławia, Krakowa, Zakopanego, Mławy i wielu innych miejsc, z których za każdym razem wracamy z kolejną historią miłości do kolekcji i wspaniałymi wspomnieniami, które zapisujemy dla Was w ramach pięknej pamiątki w formie płóciennego albumu, a ten chętnie wykonamy i dla Was.

FILM ŚLUBNY i TELEDYSK ŚLUBNY


Film ślubny to dla nas baczna obserwacja, która opiera się na przeżywaniu razem z Wami całego dnia. Jesteśmy z Wami od przygotowań do oczepin, rejestrując wszystko to, co pozwoli Wam zachować w pamięci wszystkie ważne tego dnia chwile i emocje w formie od 20 do 60 min. filmu w zależności od wybranego pakietu.

Chętnie stworzymy też dla Was teledysk ślubny, który będzie szybkim przeglądem całego dnia. To świetna opcja, jeśli swoim wielkim dniem będziecie chcieli podzielić się ze znajomym i na kanałach social media.
Jeśli macie wizję tego, jak chcielibyście, by wyglądał Wasz reportaż i film ślubny, chętnie stworzymy ofertę indywidualną. Piszcie śmiało.


Jeśli podoba się wam to co robimy

NAPISZCIE DO NAS!