Fabryka Ślubów to zgrany zespół, który tworzą fotograf ślubny oraz kamerzysta ślubny. Pracujemy na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego, ale chętnie wybierzemy się w dalsze zakątki Polski aby towarzyszyć Parze Młodej
w ich ważnym dniu jakim jest ślub i wesele. 

FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA – PRACUJEMY W CAŁEJ POLSCE

plener po ślubie w tatrach

SESJA ŚLUBNA

Nasza wizja sesji ślubnych to naturalne zdjęcia bez ustawek i napinki. Często na naszych sesjach słuchamy z parą młodą klimatycznej i romantycznej muzyki aby pozwolić Wam zapomnieć o całym świecie i oddać się uczuciom…

a my to wszystko uwiecznimy i skleimy w opowieść o Was!

Na sesję najchętniej zabierzemy Was do lasu lub góry, gdzie odetniemy się od spacerujących tłumów i zgiełku miasta. W takim miejscu będziemy mogli spokojnie i bez pośpiechu popracować nad Waszymi zdjęciami.

ZDJĘCIA ŚLUBNE

Dla naszych par dojedziemy w każdy zakątek Polski, jeśli tylko podobają się Państwu nasze zdjęcia i styl to śmiało piszcie i rezerwujcie termin.

Pracowaliśmy w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Kraków, Radom, Mława i wiele innych więc wyjazdy nie są nam obce.

Liczą się tylko chwile, które zatrzymamy na naszych zdjęciach ślubnych a po tym wszystkim będziecie mogli odpocząć i czekać na Nasze naturalne płócienne fotoalbumy, które wykonamy dla Was wykonamy.

zdjęcia ślubne