Przedstawiamy 5 najpiękniejszych miejsc na sesję ślubną
w Warszawie i nie tylko. Zobacz polecane miejsca.

Najpiękniejsze miejsca na sesję ślubną to zbiór naszych najfajniejszych miejscówek z tego sezonu ślubnego. Każdy znajdzie coś tu dla siebie.
W przygotowaniu już mamy kolejny wpis o najlepszych miejscówkach na wesele. Już niebawem na naszym blogu. A tym czasem zapraszamy przyszłe pary młode do lektury.

5 najpiękniejszych miejsc na sesję ślubną

 

1. Siedlisko Malcanów

To urokliwe miejsce pod Warszawą idealnie nadaje się na sesję ślubną, mamy tam dużo zieleni, piękny dworek. Obok siedliska macie też do dyspozycji piękny las gdzie w ciszy z dala od miasta zrealizujecie Wasz plener poślubny.

Siedlisko Malcanów sesja ślubna Justyna i Kuba

tu znajdziecie ich na facebooku

 

2. Plaża Ciszyca nad Wisłą

Plaża nad Wisłą jest super zarówno latem jak i w okresie jesiennym, możecie to zobaczyć na zdjęciach poniżej. Ciszyca to mała miejscowość między Warszawą a Konstancinem. Znajdziecie tam szerokie plaże, piękne wiślane brzegi. Idealne miejsce na chill na łonie natury, lub zrobienie pięknych fotografii ślubnych.

Plener ślubny na plaży o zachodzie słońca

 

3. Pałac w Radziejowicach & Dwór Modrzewiowy

Pałac Radziejowice to miejsce oddalone od Warszawy om 50km. Radziejowice to niewielka miejscowość na południe od Warszawy, otoczona jest malowniczymi terenami dawnej Puszczy Jaktorowskiej.  Dodatkiem do sesji ślubnej może być Dwór Modrzewiowy. Położony obok Pałacu. Obecnie w Dworze mieszczą się pokoje dla gości, oraz stworzony z myślą o nich salonik służący kameralnym spotkaniom. Walory wizualne pozwalają na wykonanie bardzo romantycznych zdjęć ślubnych.

Sesja ślubna Pałac Radziejowice – Monika i Kamil

Plener ślubny Pałac Radziejowice

 

3. Park w Młochowie

Zespół pałacowo-parkowy w Młochowie. Znajduje się w miejscowości Młochów, w powiecie pruszkowskim koło Nadarzyna. Park daje nam dużo możliwości na naturalne fotografie ślubne. Mamy do dyspozycji park, lasek, jeziorko(Podestów dla wędkarzy nie polecam – nie ma co ryzykować:). Jest również piękny mostek, który był podobno dwukrotnie odbudowywany.

Sesja ślubna Park w Młochowie – Magda i Rafał

 

4. Dworek Chopina w Żelazowej Woli

Tylko 8 kilometrów od Sochaczewa położona jest niezwykła miejsce, które zmieniło historię polskiej muzyki. Żelazowa Wola jest miejscem urodzenia naszego polskiego kompozytora – Fryderyka Chopina. W tej chwili to miejsce zachwyca urokliwym parkiem, zadbaną roślinnością i pięknymi kwiatami. Jest to idealne miejsce na naturalną sesję ślubną pod Warszawą. Muzeum i Park w Żelazowej Woli.

Sesja ślubna na łonie natury-Żelazowa Wola

 

5. Góra Miedzianka

Rezerwat Góra Miedzianka

adres: Miedzianka, gm. Chęciny
współrzędne GPS: 50.847988, 20.355246 (parking), 50.846655, 20.359860 (góra)
cena parkingu: bezpłatny
godziny otwarcia: całą dobę
wstęp: bezpłatny

Rezerwat Góra Miedzianka  znajduje się kilkaset metrów od wsi Miedzianka. Oddalona około 200km od Warszawy. Od Chęcin i drogi krajowej S7, rezerwat położony jest  około 12 kilometrów, dojazd do parkingu jest asfaltową drogą, która jest w bardzo dobrym stanie. Miedzianka, położona jest 354 m n.p.m., i jest trzecim co do wysokości oraz najbardziej wysuniętym na zachód szczytem Grzbietu Chęcińskiego. Miedzianka jest najbardziej malowniczą górą w Górach Świętokrzyskich – takie jest nasze zdanie. Dlatego też w tym sezonie wybraliśmy się z naszą parą młodą na szczyt góry aby sfotografować przy zachodzie słońca ich miłość. Miedzianka przy zachodzie słońca jest niesamowita tak samo jak widoki przy zachodzącym słońcu. Polecamy bardzo to miejsce!

Sesja Ślubna o zachodzie Góra Miedzianka

 

5. Rusinowa Polana Tatry Wysokie

Polana znajduje się pomiędzy Gęsią Szyją (1489 m) a Gołym Wierchem (1205 m), na grzbiecie łączącym Tatry z Pogórzem Bukowińskim. Położona jest na wysokości około 1180-1300 m n.p.m.
Rusinowa Polana jest też ważnym węzłem szlaków. Można stąd dojść do Palenicy Białczańskiej, na Polanę pod Wołoszynem, na Gęsią Szyję oraz do Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej na Wiktorówkach
Rusinowa Polana to miejsce niezwykłe, z jednej strony niby góry, niby to polana… ale jak dotrzecie na miejsce sami zobaczycie dlaczego pary młode tak często wybierają to miejsce na swoją niezapomnianą wyprawę w góry. Wejście na polanę nie jest zbyt trudne i męczące więc można to potraktować jako fajny spacer przez górskie lasy. Na miejscu przywita Was niesamowita panorama na tatry. To miejsce jest magiczne przy zachodzie słońca! Jeśli chcielibyście wykonać swoją sesję ślubną w górach w innym miejscu zapoznajcie się z naszym wpisem 4 miejsca wyjątkowe miejsca w górach na sesję ślubną

Sesja ślubna Rusinowa Polana – Zdjęcia ślubne w górach