fbpx
Las Papiernia

Las Papiernia Ślub plenerowy czyli wesele w stylu slow wedding

To już moje drugie przyjęcie weselne w stylu slow wedding, musze przyznać, że fajnie jest w trakcie sezonu zaliczyć kilka takich imprez i spojrzeć trochę inaczej na śluby.

Słowo „slow wedding” nie oznacza przyjęcia weselnego w powolnym tempie :), odnosi się do świadomości pary, która robi to w własnym tępie, na własnych zasadach i w zgodzie z ich duchem. Do tego najważniejsze są ich emocje, prawdziwe, nieudawane i na luzie!

Nie musicie organizować pokaźnego wesela z regułami i rodzinnymi tradycjami w typowej sali weselnej. Wesele to ważny acz symboliczny etap rozpoczęcia wspólnej drogi. Slow Wedding pozwala Wam na wkroczenie na nią w najlepszym stylu, takim jakim lubicie.

Ślub plenerowy

Jako fotograf ślubny myślę, że Slow Wedding i ślub w plenerze jest najlepszym wyborem na zorganizowanie wesela na własnych zasadach, tym bardziej w takim miejscu jak ten dom w lesie. Takie przyjęcie na luzie zdecydowali się zorganizować Joanna i Grzegorz. Las Papiernia to WILLA IMPREZOWA i jest przeznaczona na większe czy nawet bardziej formalne imprezy do ok. 50 osób a mieści się niedaleko Mińsk Mazowieckiego. Zobaczcie jak udało mi się zrobić ten reportaż ślubny.

Las papiernia ślub w plenerze

Dom imprezowy na wesele slow wedding

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *