fbpx
miód lawenda biadry

Miód Lawenda Biardy Wesele – Ewelina i Krystian

Miód Lawenda – Sala weselna koło Siedlec

Miód Lawenda Biardy to nowa sala weselna na mojej liście, którą odwiedziłem pierwszy raz ale zachwyciła mnie od samego początku, kiedy to przyjechałem przed parą młodą i mogłem się zapoznać z tym wnętrzem rozstawiając mój zestaw lamp do błyskania na weselu. W dalszej części tego wpisu zobaczycie to piękne miejsce na zdjęciach. Serdecznie polecam to miejsce na wesele, przepyszne jedzenie, organizacja 100%.

Miód Lawenda Biardy

Dzień ślubu Eweliny i Krystiana

Dzień ślubu był pełen emocji, moja para młoda z Siedlec wszystko idealnie sobie zaplanowała i dzięki temu nic nie mogło popsuć ich planów. Zaczęliśmy od przygotowań pana młodego gdzie czekał na mnie Krystian z swoim świadkiem i mamą aby pomóc mu w przygotowaniach. Następnie udałem się do Eweliny, gdzie działo się o wiele wiele więcej. U panny młodej wykonałem zdjęcia z przygotowań i ogólne zdjęcia całego zamieszania aby pokazać co się działo w domu młodej jak i na zewnątrz.
Z niecierpliwością czekaliśmy na Krystiana kiedy przyjedzie po swoją ukochaną.
Cały ten dzień układał mi się w idealny reportaż fotograficzny, gdyż z moją parą poznałem się wcześniej przed ślubem na ich sesji narzeczeńskiej w Warszawie. Dzięki temu para młoda jak i ja czuliśmy już tą chemię aby wykonać coś pięknego i niezapomnianego. Oceńcie sami jak pięknie udało mi się uchwycić każdą chwilę z tego dnia ślubu i wesela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *