fbpx
Rezydencja Miętowe Wzgórza

Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House Zakroczym

Rezydencja Miętowe Wzgórza – eleganckie wesele pod Warszawą

Dziś zapraszam Was do obejrzenia reportażu ślubnego, który wykonaliśmy dla Marty i Przemka w formie zdjęć ślubnych i filmu ślubnego. Dzień pełny emocji zaczęliśmy od przygotowań pary młodej w Wołominie. Tam też odbyła się ceremonia ślubna.

Rezydencja Miętowe Wzgórza

Wesele odbyło się w Rezydencja Miętowe Wzgórza pod Warszawą. Dosłownie rok temu realizowaliśmy tutaj też reportaż foto i video. A teraz kilka słów o samych miętowych:

Ich misją jest stworzenie niesamowitego klimatu każdego wesela. Wnętrza jak i ogród docenią zarówno miłośnicy ekstrawagancji, jak i entuzjaści elegancji i vintage, znajdą tu swoją oazę – niczym American Dream House na polskiej prowincji.

Rezydencja Miętowe Wzgórza – Cisza, spokój i basen…

Cudowna sceneria i urzekający ogród mają wzmocnić wrażenia i nie tylko zaspokoić zmysł estetyczny, ale również zapewnić odosobnioną przestrzeń do regeneracji bo jest tu basen! Tak można się zrelaksować po upojnej nocy na weselu i odpocząć na leżakach. Rezydencję otaczają charakterystyczne dla amerykańskich domów country ganki, oferując schronienie i wypoczynek zarówno w słońcu, jak i podczas kaprysów aury.

Złotopolska Dolina

Wieloletnie doświadczenia w zarządzaniu Dworem Złotopolska Dolina, miejscem, które gościło liczne prestiżowe uroczystości daje im pełną moc w organizacji niesamowitych przyjęć weselnych. Maksymą Miętowych i Złotopolskiej Doliny jest indywidualizm – podejście do każdego klienta z uwzględnieniem jego pragnień i potrzeb, organizując przyjęcia weselne według jego oczekiwań i na najwyższym poziomie!

To niezapomniane wesele poprowadził: DJ Bartosz Rozewski
Fryzura ślubna: Stylistka Fryzur Olga
Makijaż ślubny: Aldona Kuśmierz
Miejsce: Miętowe Wzgórza Trębki Nowe
Foto i video: Fabryka Ślubów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *