fbpx
Tuscany Wedding

Ślub i kameralne wesele w Toskanii – Tuscany Wedding

Ślub we Włoszech jest jednym z najczęstszych fantazji dla par pragnących stworzyć wyjątkowe wspomnienia na całe życie.
W szczególności, Toskania, z jej malowniczymi wzgórzami, zabytkowymi wioskami i pyszną kuchnią, stanowi idealne miejsce do zorganizowania takiego wyjątkowego wesela. Dlatego też, jeśli planujesz wymarzony ślub we Włoszech zobacz jak można to zrobić z najbliższą rodziną.

Toskania – Przygotowania w willi na wzgórzu

Pierwszym krokiem w planowaniu ślubu w Toskanii jest wybór idealnej lokalizacji. Toskania oferuje niezliczone piękne wille, zamki i winnice, które mogą być doskonałym tłem dla twojego wymarzonego święta. Możecie wybrać piękną willę z widokiem na malownicze wzgórza, gdzie w ogrodzie może odbyć się przyjęcie, w otoczeniu pięknej przyrody. Tak też zrobili Natalia i Michał.

W wynajętej willi na wzgórzu z pięknymi widokami na Lago di Trasimeno postanowili wyprawić swoje włoskie przyjęcie. Całe przygotowania i chillout w basenie zaczęły się już kilka dni przed naszym przyjazdem. Dla naszej pary stworzyliśmy film ślubny i reportaż zdjęciowy a pogoda dopisała nam idealnie na fotograficzno-filmową włoską przygodę.

Wesele w Toskanii – Wieczór pełen Włoskiego Uroku

Po ceremonii i uroczystej kolacji przyszedł czas na zabawę i kąpiel w basenie. Włoska muzyka na żywo, tradycyjne tańce, goście poczuli prawdziwy włoski urok. Nocna kąpiel w basenie była totalną frajdą na gości. Ślub za granicą czyli Tuscany wedding – zobaczcie jak można to zrobić inaczej niż w Polsce!

Sesja ślubna we Włoszech

Następnego dnia z naszą parą wybraliśmy się do miasteczka Passignano sul Trasimeno nad jeziorem Trasimeno aby wykonać sesję ślubną w Włoszech to też było ich wielkim marzeniem.

Całe przyjęcie przygotowała Pani Ania z Ślub marzeń w Toskanii . Było pięknie i bardzo smacznie:)

Tuscany Wedding
fotograf wesele
wesele w Toskanii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *