fbpx
sesja ślubna toskania

Sesja ślubna Toskania – Włochy

Plenerowa sesja ślubna w Toskanii: czyli fotograf ślubny za granicą

Sesja poślubna naszej Pary Młodej Natalii i Michała w Toskanii to jedna z najpiękniejszych sesji ślubnych, jakie mogliśmy przyjemność fotografować. Włochy to nasza destynacja i od dawna chcieliśmy tu coś fajnego sfotografować. Sesja odbyła się w pięknych okolicach Perugii,
w gajach oliwnych oraz w urokliwym miasteczku Passignano sul Trasimeno. Udało nam się uwiecznić klimatyczne uliczki, krajobrazy i emocje naszej Pary.

Toskania, położona w sercu Włoch, jest jednym z najpiękniejszych i najromantyczniejszych miejsc na świecie. To kraina malowniczych wzgórz, rozległych winnic, urokliwych wiosek i historycznych miasteczek. Nic więc dziwnego, że coraz więcej par decyduje się na sesję ślubną w Toskanii, aby uwiecznić swoją miłość w tym magicznym otoczeniu.

Toskania: Kraina Marzeń – Sesja ślubna we Włoszech

Sesja ślubna Toskania – to romantyczne krajobrazy, pyszna kuchnia, wspaniałe wina i urokliwe miasta, które sprawiają że Toskania jest doskonałym miejscem na sesję ślubną. To miejsce, które na zawsze pozostanie w pamięci nowożeńców jako symbol ich miłości i piękna tego regionu. Niebawem też będziecie mogli zobaczyć reportaż z dnia ślubu i przyjęcia w LA MARTINELLA 12, który realizowaliśmy dla naszej pary.

Picnook - online blogging tool

Leave a Reply