fbpx
sesja ślubna toskania

Sesja ślubna Toskania – Włochy

Sesja ślubna Toskania czyli fotograf ślubny za granicą

Sesja poślubna naszej Pary Młodej Natalii i Michała w Toskanii to jedna z najpiękniejszych sesji ślubnych, jakie mogliśmy przyjemność fotografować. Włochy to nasza destynacja i od dawna chcieliśmy tu coś fajnego sfotografować. Sesja odbyła się w pięknych okolicach Perugii, w gajach oliwnych oraz w urokliwym miasteczku Passignano sul Trasimeno. Udało nam się uwiecznić klimatyczne uliczki, krajobrazy i emocje naszej Pary.

Toskania, położona w sercu Włoch, jest jednym z najpiękniejszych i najromantyczniejszych miejsc na świecie. To kraina malowniczych wzgórz, rozległych winnic, urokliwych wiosek i historycznych miasteczek. Nic więc dziwnego, że coraz więcej par decyduje się na sesję ślubną w Toskanii, aby uwiecznić swoją miłość w tym magicznym otoczeniu.

Sesja ślubna we Włoszech – Toskania: Kraina Marzeń

Sesja ślubna we Włoszech – to romantyczne krajobrazy, pyszna kuchnia, wspaniałe wina i urokliwe miasta, które sprawiają że Toskania jest doskonałym miejscem na sesję ślubną. To miejsce, które na zawsze pozostanie w pamięci nowożeńców jako symbol ich miłości i piękna tego regionu. Niebawem też będziecie mogli zobaczyć reportaż z dnia ślubu we Włoszech i przyjęcia w LA MARTINELLA 12, który realizowaliśmy dla naszej pary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *