fbpx
cicha 23

Stylizowana sesja ślubna w Cicha 23 Event Place

Cicha 23 to wyjątkowa sala weselna pod Warszawą. Miejsce, które chyba wszyscy dobrze znają. Otoczona lasem i naturą, stwarza niepowtarzalny klimat aby zorganizować tam swoje wymarzone wesele i ślub plenerowy.
To miejsce wraz z opisem znajdziecie na naszej liście polecanych sal weselnych

Wszystkie rzeczy na terenie Cicha 23 są, naturalne i prawdziwe jak całe to miejsce, nic tu nie jest na siłę poprawiane. Znajdziecie u nas ręcznie robione stoły, sofy, lustra, huśtawki, płotki i mnóstwo innych detali. To wszystko sprawia że jest tu magicznie.

Marzy Wam się wesele boho, rustykalne lub industrialne. Nie ma problemu, możecie tam urządzić wszystko w swoim guście i tak jak sobie to wymarzyliście.

Cicha 23 to jedyne takie miejsce pod Warszawą

To jak tam jest i jak łatwo jest się w nim zakochać pokazuje moja sesja stylizowana, którą wykonywałem wraz z moimi kolegami, fotografami ślubnymi podczas warsztatów Sony Wedding Roadshow. Wraz z najlepszym i od najlepszych uczyliśmy się jak jeszcze lepiej pracować z Wami i dla Was w dniu ślubu. Wykładowcami tego dnia byli Best of the Best, Magic – Maciej Suwałowski, Time of Joy oraz Grzegorz Kowalewski, którego prelekcja bardzo mnie utwierdziła w tym co robię i jak robię. Dziękuję również naszym modelom Martynie i Dawidowi bo ta sesja stylizowana bez nich się nie udała :). A więc moje przyszłe młode pary w najbliższych sezonach ciśniemy i to mocno!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *