fbpx
stodoła Mościbrody

Zakochana para tancerzy. Stodoła Mościbrody wesele pod gołym niebem

Pierwszy taniec pod gołym niebem – Podwórze biesiadne Stodoła Mościbrody

Wesele pod gołym niebem? – Czy to możliwe? TAK.
Eliza i Janek postanowili swoje wesele zrobić właśnie tak, pod gołym niebiem, w stodole, w klimacie boho i totalnie na luzie! Jeśli pogoda dopisze możecie zatańczyć swój pierwszy taniec na podwórzu biesiadnym a co więcej możecie nawet tu mieć swój parkiet do tańca dla gości podczas wesela.
Stodoła Mościbrody k. Siedlec umożliwia Wam organizację wesela na powietrzu jak i w stodole.

Coraz więcej par decyduje się na nietypowe miejsca na swoje wesele, które wprowadzają niezapomnianą atmosferę i klimat wesela. Jednym z takich miejsc jest Stodoła Mościbrody, która staje się coraz popularniejszym wyborem dla tych, którzy marzą o weselu w sielskim klimacie.

stodoła Mościbrody
Stodoła Mościbrody pierwszy taniec

Wesele w stodole czyli balanga do białego rana – reportaż ślubny Siedlce

Wiele wesel w stodole obejmuje również przyjęcie na świeżym powietrzu, co dodaje jeszcze większego uroku temu wyjątkowemu dniu. Plenerowa ceremonia lub przyjęcie pod otwartym niebem umożliwia gościom cieszenie się naturą i przepięknym otoczeniem wiejskiej stodoły.
Zobaczcie Nasz reportaż ślubny z tego dnia bo działo się tu naprawdę dużo, najbliższa rodzina i przyjaciele pary młodej bawili się fenomenalnie a dzięki temu udało mi się złapać przecudowne kadry tego dnia.

Jeden komentarz

  1. Świetny artykuł. W czasie poszukiwania w internecie informacji znalazłam ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje zaskoczenie. Chcę podziękować za Twoje działania. Będę rekomendował to miejsce i częściej wpadał, żeby przejrzeć nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *