fbpx
pastelove pola wesele

Pastelove Pola Wesele Polsko Francuskie

Jako fotograf ślubny z Warszawy miałem zaszczyt fotografować piękny dzień ślubu Bernadetty i Lionela polsko-francuskiej pary, którzy postanowili pobrać się w naszym kraju.

Przygotowania odbyły się w domu panny młodej ale nie przeszkadzało mi to aby rozdzielić tą dwójkę zakochanych w osobnych pokojach aby potem zrobić first look. Piękna Bernadetta dzielnie pozowała przed obiektywem ale też jej uśmiech był niesamowity dzięki temu mieliśmy bardzo luźną atmosferę.
Pan młody Lionel wsłuchiwał się w nasze prośby podczas ubierania ale dzięki temu że znaliśmy obydwaj angielski udało się go ubrać od butów aż po muchę :).

Ceremonia ślubna odbyła się w Wołominie, parafii panny młodej. Pełna emocji – wzruszeń i uśmiechów niecała godzinna msza dostarczyła nam tyle emocji, że udzielało się to najbliższej rodzinie i zaproszonym gościom. Było po prostu pięknie, naturalnie i wszystko jak by samo płynęło.

Międzynarodowe wesele odbyło się nowym miejscu na mapie podwarszawskich sal weselnych. Pastelove Pola to niezwykłe miejsce, proste a zarazem eleganckie, bardzo zadbane i stylowe. Myślę że sala weselna w Pastelowych Polach to miejsce, które będzie za chwilę w czołówce lokali weselnych w okolicach Warszawy.

Zapraszam na ten dosyć obfity wpis ale krócej tego nie dało się pokazać bo tak dużo się działo. 🙂

Pastelove pola wesele

Zaglądajcie na mojego instagrama gdzie wrzucam dużo nowości.

Leave a Reply