Fotograf ślubny warszawa

Warszawa – fotografia ślubna

Planujecie ślub i wesele w Warszawie lub okolicy? Nie mogliście lepiej trafić. Mieszkamy w centralnej Polsce i znamy jej urokliwe zakamarki. Wiemy, gdzie trawa zieleni się najbardziej i gdzie spodziewać się najlepszych zachodów słońca.

fotograf ślubny warszawa

Fotograf na wesele Warszawa

Hej, to ja, Grzesiek – fotograf ślubny warszawa. Założyciel Fabryki Ślubów, który potrafi odnaleźć w miejskim zgiełku ciszę, spokój i romantyzm. W wolnych chwilach spaceruję po Warszawie w poszukiwaniu ciekawych miejsc na sesje ślubną w plenerze. Wiem, gdzie stolica się zieleni i gdzie powala architekturą. To miasto kipiące kontrastami, które stwarzają nieograniczone pole do realizacji ciekawych sesji ślubnych w plenerze.

Warszawa to również piękne miejsca na ślub i wesele. Odnajdą się tu zarówno wielbiciele glamour, loft, ale, choć wielu może się dziwić, boho i rustykalnego. Innymi słowy każdy znajdzie tu swój styl, dzięki multikulturowości miasta. A ja chętnie Waszą wizję uwiecznię na niezapomnianych kadrach.

Znam tu świetne klimatyczne kawiarnie z pyszną kawą i zdrowym ciachem, na które chętnie Was zaproszę w celu poznania Waszych oczekiwań. Im lepiej się poznamy, tym łatwiej wydobyć mi z Was emocje, na których w zdjęciach najbardziej mi zależy. To właśnie uczucia są głównym tematem fotografii ślubnej, sesji narzeczeńskich i plenerowych.

Poznajcie nasze zestawienie 5 najpiękniejszych miejsc na sesję ślubną, gdzie miałem okazję stworzyć klimatyczne sesje plenerowe i chętnie tam wracam.

Fotografuję głównie w centralnej Polsce, ale chętnie pojadę dla Was na każdy kraniec kraju i świata. Miejsce realizacji reportażu ślubnego lub sesji ma budować bezpieczeństwo i komfort moich Par Młodych. To Wy jesteście najważniejsi.

zdjęcia ślubne warszawa
Sala weselna Magnacka Zegrze

Podczas ślubu oraz wesela staram się pracować tak, aby nie zakłócać przebiegu tego dnia i być praktycznie niewidocznym. Fotografowi ślubnemu pozwala to na złapanie na zdjęciach Waszego naturalnego zachowania, czułych gestów, które uwiecznione zostaną na fotografiach ślubnych. Fotografie te będą z Wami na całe życie. Do oferty fotografii oferujemy również usługę filmowania ślubów. Jesteśmy zgranym teamem foto i video i wiem jak pracować aby nie wchodzić sobie w drogę podczas najważniejszych momentów dnia ślubu.

Na naszej stronie zobaczycie fotograficzne reportaże ślubne oraz filmy ślubne i teledyski ślubne. Jeśli czujecie że to ten klimat, który tworzymy specjalnie dla Was to piszcie śmiało do Nas maila z zapytaniem o wolny termin.

Reportaż ślubny foto i video

fotograf ślubny warszawa

Fabryka Ślubów to zgrany zespół foto i video. Możemy dla Was wykonać fotografie ślubne z dnia ślubu i sesji poślubnej oraz film ślubny i teledysk ślubny. Wiemy, jak ważna jest doskonała współpraca między fotografem i filmowcem, by zachować spójność w estetyce filmu i fotografii ślubnej.

Zgrany duet fotografa i kamerzysty ślubnego to uzupełnianie się na każdym etapie. Zarówno w dniu Waszego ślubu, pleneru ślubnego i sesji narzeczeńskiej, ale również podczas postrodukcji, która ma niebagatelne znaczenie dla całego obrazu.

Świadomość wzajemnej pracy i spójna wizja całego reportażu ślubnego wpływa na efekt, który nasze pary doceniają.

Na naszej stronie znajdziecie nasze fotografie i filmy ślubne. Jeśli klimat naszych reportaży Wam odpowiada, piszcie do nas!

Poznajcie naszą ofertę ślubną

Nasza oferta obejmuje sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne i sesje plenerowe, filmy i teledyski ślubne. Mamy to szczęście, że robimy to, co kochamy, dlatego w naszą pracę wkładamy mnóstwo energii i serca, by na koniec Wasz uśmiech dawał nam satysfakcję i motywację do dalszego działania.

Znając różne potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy dla Was kilka pakietów foto i video, które pomogą Wam odnaleźć idealne rozwiązanie na stworzenie magicznej pamiątki z dnia ślubu.


Jeśli macie inną wizję, chętnie ją poznamy i przedstawimy indywidualną ofertę skrojoną na Waszą miarę.

Co musicie zrobić? Przede wszystkim zapoznajcie się z naszymi reportażami, by sprawdzić, czy nasz styl pracy odpowiada Waszym oczekiwaniom. Jeśli tak, piszcie i dzwońcie do nas. Chętnie się spotkamy, by Was poznać.

fotograf ślubny warszawa

Pozdrawiam!
Wasz fotograf na wesele !

Zaglądajcie na nasz Instagram, gdzie wrzucamy dużo nowości!