fbpx

Fotografia ślubna Warszawa

Fotograf ślubny Warszawa

Fotograf ślubny Warszawa – O mnie

Hej, to ja, Grzesiek – fotograf ślubny warszawa. Założyciel Fabryki Ślubów, który potrafi odnaleźć w miejskim zgiełku ciszę, spokój i romantyzm. W wolnych chwilach spaceruję po Warszawie w poszukiwaniu ciekawych miejsc na sesje ślubną w plenerze. Wiem, gdzie stolica się zieleni i gdzie powala architekturą. To miasto kipiące kontrastami, które stwarzają nieograniczone pole do realizacji ciekawych sesji ślubnych w plenerze.

Warszawa to również piękne miejsca na ślub i wesele. Odnajdą się tu zarówno wielbiciele glamour, loft, ale, choć wielu może się dziwić, boho i rustykalnego. Innymi słowy każdy znajdzie tu swój styl, dzięki multikulturowości miasta. A ja chętnie Waszą wizję uwiecznię na niezapomnianych kadrach.

Znam tu świetne klimatyczne kawiarnie z pyszną kawą i zdrowym ciachem, na które chętnie Was zaproszę w celu poznania Waszych oczekiwań. Im lepiej się poznamy, tym łatwiej wydobyć mi z Was emocje, na których w zdjęciach najbardziej mi zależy. To właśnie uczucia są głównym tematem fotografii ślubnej, sesji narzeczeńskich i plenerowych.

Najlepsze zdjęcia ślubne 2023r

Fotografia ślubna Warszawa

Moja praca

Wasze uczucia podczas dnia ślubu są dla Nas najważniejsze.
Jako fotograf ślubny nie reżyseruje tego dnia więc zachowujcie się na luzie tak jak czujecie. Chcę opowiedzieć Waszą miłosną historię moimi ślubno-fotograficznymi oczami. Napiszcie do mnie, o tym, jakie wesele planujecie, spotkamy się w kawiarni, aby lepiej się poznać i porozmawiać o ważnych szczegółach Waszego dnia ślubu.

fotografia ślubna warszawa
Ceremonia ślubna w Warszawie

Najważniejsze są Wasze emocje – ja to Wszystko sfotografuje!

Zobacz pełne reportaże ślubne

Fotografia ślubna Warszawa – sesja ślubna

Sesja ślubna w górach lub nad morzem to jedna z najwspanialszych przygód, którą możecie razem przeżyć. Podczas
takiej sesji wykonamy dla Was cudowne zdjęcia ślubne w Tatrach lub na plaży. Zrobimy zdjęcia, które łączą emocje z
naturą. Pokażemy miłość, która kwitnie na tle pięknych krajobrazów. Niezapomniane doświadczenia i emocje, które
uwieczni fotograf ślubny. Warszawa to miejsce, z którego startujemy. Kolejnym przystankiem jest dziki i nieodkryty zakątek lub reprezentacyjne miejsce. Dajcie się zabrać na cały dzień sesji z prawdziwego zdarzenia, którą będziecie mogli wspominać latami. Fotografia ślubna w plenerze ma niepowtarzalny charakter. Możemy pomóc w wyborze miejsca na sesję plenerową i zorganizować potrzebne przedmioty. Aranżujemy otoczenie w taki sposób, aby powstały nietuzinkowe zdjęcia i zupełnie w Waszym wyjątkowym stylu! Wydobywamy to, co w zdjęciach ślubnych jest najbardziej istotne: doskonały wygląd i emocje, które zachowacie na zawsze.

Poznajcie nasze zestawienie 5 najpiękniejszych miejsc na sesję ślubną, gdzie miałem okazję stworzyć klimatyczne sesje plenerowe i chętnie tam wracam.

Znam tu świetne klimatyczne kawiarnie z pyszną kawą i zdrowym ciachem, na które chętnie Was zaproszę w celu poznania Waszych oczekiwań. Im lepiej się poznamy, tym łatwiej wydobyć mi z Was emocje, na których w zdjęciach najbardziej mi zależy. To właśnie uczucia są głównym tematem fotografii ślubnej, sesji narzeczeńskich i plenerowych.

Polecany fotograf ślubny warszawa

Podczas ślubu oraz wesela staram się pracować tak, aby nie zakłócać przebiegu tego dnia i być praktycznie niewidocznym. Fotografowi ślubnemu pozwala to na złapanie na zdjęciach Waszego naturalnego zachowania, czułych gestów, które uwiecznione zostaną na fotografiach ślubnych. Fotografie te będą z Wami na całe życie. Do oferty fotografii oferujemy również usługę filmowania ślubów. Jesteśmy zgranym teamem foto i video i wiem jak pracować aby nie wchodzić sobie w drogę podczas najważniejszych momentów dnia ślubu.

Na naszej stronie zobaczycie fotograficzne reportaże ślubne oraz filmy ślubne i teledyski ślubne.
Jeśli czujecie że to ten klimat, który tworzymy specjalnie dla Was to piszcie śmiało do Nas maila z zapytaniem o wolny termin.

Sala weselna Magnacka nad Zegrzem
Hotel Trylogia Zielonka

Fotografia ślubna Warszawa – pamiątka

Fotografia ślubna to rodzaj fotografii, w której uwieczniane są chwile związane z ceremonią ślubu i wesela. Fotograf ślubny zajmuje się dokumentowaniem ważnych momentów tego dnia, takich jak przygotowania do ceremonii, ceremonia ślubu, przyjęcie weselne, a także sesja plenerowa po ślubie. Celem fotografii ślubnej jest uchwycenie emocji i atmosfery tego szczególnego dnia, a także zaprezentowanie piękna i elegancji tego wyjątkowego wydarzenia. Fotografia ślubna może być wykonywana zarówno w formie reportażu, jak i sesji zdjęciowej. Ważne, aby fotograf ślubny posiadał doświadczenie i umiejętności, by móc uchwycić najważniejsze chwile w sposób naturalny i bezstresowy dla Par Młodych.
Fotografia ślubna to rodzaj fotografii, który polega na uwiecznianiu ważnych momentów i emocji związanych z ślubem i weselem. Fotografowanie ślubów to bardzo odpowiedzialne zadanie, ponieważ zdjęcia te będą przez lata służyć jako pamiątka i dokumentacja tego wyjątkowego wydarzenia.

Kamerzysta i fotograf na wesele w pakiecie

fotograf ślubny warszawa
Sesja ślubna pod Warszawą – Siedlisko Malcanów

Wedding Content Creator

Możemy dla Was wykonać fotografie ślubne z dnia ślubu i sesji poślubnej oraz film ślubny i teledysk ślubny.

Nowością u nas jest wedding content creator czyli usługa filmowania i robienia zdjęć iphonem 15pro gdzie już następnego dnia możecie oglądać filmowe
Wiemy, jak ważna jest doskonała współpraca między fotografem i filmowcem, by zachować spójność w estetyce filmu i fotografii ślubnej.

Zgrany duet fotografa i kamerzysty ślubnego to uzupełnianie się na każdym etapie. Zarówno w dniu Waszego ślubu, pleneru ślubnego i sesji narzeczeńskiej, ale również podczas postrodukcji, która ma niebagatelne znaczenie dla całego obrazu.

Świadomość wzajemnej pracy i spójna wizja całego reportażu ślubnego wpływa na efekt, który nasze pary doceniają.

Na naszej stronie znajdziecie nasze fotografie i filmy ślubne. Jeśli klimat naszych reportaży Wam odpowiada, piszcie do nas!

Fotograf ślubny Warszawa – oferta

Nasza oferta obejmuje sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne i sesje plenerowe, filmy i teledyski ślubne. Mamy to szczęście, że robimy to, co kochamy, dlatego w naszą pracę wkładamy mnóstwo energii i serca, by na koniec Wasz uśmiech dawał nam satysfakcję i motywację do dalszego działania.

Znając różne potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy dla Was kilka pakietów foto i video, które pomogą Wam odnaleźć idealne rozwiązanie na stworzenie magicznej pamiątki z dnia ślubu.

fotograf ślubny warszawa
Wesele w Pałacu Zaborówek


Jeśli macie inną wizję, chętnie ją poznamy i przedstawimy indywidualną ofertę skrojoną na Waszą miarę.

Co musicie zrobić? Przede wszystkim zapoznajcie się z naszymi reportażami, by sprawdzić, czy nasz styl pracy odpowiada Waszym oczekiwaniom. Jeśli tak, piszcie i dzwońcie do nas. Chętnie się spotkamy, by Was poznać.

Fotograf ślubny warszawa

To dobre pytanie:), na pewno niezapomniane zdjęcia ślubne oraz profesjonalne podejście do fotografii ślubnej.
Staram się oddawać minimum 450 zdjęć po autorskiej obróbce. Zdarzają się też krótkie reportaże ślubne, z których finalnie powstaje mniej zdjęć – ale to wszystko indywidualnie ustalam z Parą Młodą na konsultacjach przed ślubem lub spotkaniu.
Całość materiału uzupełniają piękne albumy i drewniane pudełka z odbitkami.

fotoksiążka ślubna
Fotoksiążka w okładce z mięsistego weluru

Fotografuję głównie w centralnej Polsce, ale chętnie pojadę dla Was na każdy kraniec kraju i świata.
Miejsce realizacji reportażu ślubnego lub sesji ma budować bezpieczeństwo i komfort moich Par Młodych. To Wy jesteście najważniejsi.