fbpx
sesja ślubna morskie oko

Miłość w Górach – Plener ślubny w deszczu i mgle

Sesja ślubna w górach Morskie Oko

Morskie oko i sesja ślubna w niezbyt sprzyjających warunkach, takiej sesji nie spodziewali się młodzi i my, góry pokazały nam tym razem swoje inne oblicze. Na dole w Zakopanym słońce i piękna pogoda a po dotarciu nad Morskie  – katastrofa. Deszcz, mgła i na koniec burza!
Mimo wszystko nie odpuściliśmy i zdecydowaliśmy się wykonać taką sesję. Było ciężko a nawet bardzo ciężko bo deszcz skutecznie nam w tym przeszkadzał mimo to nasza para totalnie poddała się pogodzie i skupili się na sobie i swoich uczuciach. To co powstało mimo brzydkiej pogody możecie zobaczyć poniżej, nam się bardzo podoba i parze młodej też a to najważniejsze!

Miłość w Górach - Plener ślubny w deszczu i mgle niezapomniana przygoda w drodze na morskie przed sesją w górach młoda para morskie oko mglista sesja ślubna nad morskim okiem obrączki ślubne na zdjęciach para młoda w górach historia ślubna w górach miłość w górach zakochani w górach plener ślubny morskie oko Miłość w Górach - Plener ślubny w deszczu i mgle szlak morskie okoMiłość w Górach - Plener ślubny w deszczu i mgle  niezwykła sesja ślubnamorskie oko skałyzadowolona para po sesjiczarny staw

Aktualną pogodę na sesję zawsze sprawdzicie tu:

https://schroniskomorskieoko.pl/pl

Leave a Reply