fbpx
miodowy zakątek radziejowice

Miodowy Zakątek Radziejowice wesele przy blasku księżyca

Wesele Aleksandry i Daniela

Aleksandrę i Daniela poznałem już jakiś czas temu na romantycznej sesji narzeczeńskiej. Jako profesjonalny fotograf ślubny od pierwszych zdjęć wiedziałem, że złapiemy dobry kontakt.

Wielki dzień tej pary zaczęliśmy przygotowaniami w domu Pana młodego, atmosfera totalnie na luzie więc super nam się współpracowało. Następnie przygotowania u Aleksandry, tam działo się o wiele więcej, fajnie bo mogliśmy zrobić część przygotowań na zewnątrz, pogoda nam dopisała :).

Ceremonia ślubna to znany mi już kościół z poprzednich sezonów gdzie wykonywałem zdjęcia ślubne oraz zdjęcia z chrztu świętego. Na ślubie było dużo emocji pary młodej a ja przeżywałem to razem z nimi.

Wesele odbyło się w Miodowy Zakątek Radziejowice to nowe miejsce na mojej mapie sal weselnych. Klimatyczne bo położone z dala od zabudowań, wśród sosen i łąk. Posiadają piękne tereny gdzie organizują np. śluby w plenerze, posiadają piękne dekoracje, pergolę oraz wiatę góralską. Dzięki przeszklonej jednej ścianie z odsuwanymi drzwiami Wasi goście mogą bawić się przy świetle księżyca. Polecam!

Sala Weselna Miodowy Zakątek Radziejowice

Zaglądajcie na mój instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *