fbpx
baśniowa wyszków

Sala Baśniowa Wyszków Wesele – Klasyczny reportaż ślubny – Film ślubny i zdjęcia ślubne

Baśniowa Wyszków Sala Bankietowa

To piękna sala pod Warszawą, komfortowe i wygodne wnętrza, obsługa na najwyższym poziomie. Miejsce to stanowią hotel i restauracja. Sala bankietowa, strefa relaksu oraz piękny ogród i park, w którym można wykonać sesję z Waszymi gośćmi.

Zaletą tego obiektu jest jego położenie, niespełna 50 km od stolicy, w pobliżu trasy S8, więc jeśli chcecie zorganizować swoje wesele pod Warszawą to Baśniowa Wyszków zdecydowanie polecam to miejsce.

Aneta i Tomek to główni bohaterowie tego wpisu. Poznaliśmy się na zimowej sesji narzeczeńskiej i to była dobra decyzja z ich strony gdyż na tej sesji było naprawdę fajnie i na luzie. Poznaliśmy się trochę i to zaowocowało w dniu ślubu, gdyż moja para nie była skrępowana naszą obecnością a wręcz przeciwnie bo super się bawiliśmy!.

A teraz zapraszam na reportaż ślubny Anety i Tomka, który odbył się początkowo w Warszawie a następnie przenieśliśmy się do Wyszkowa gdzie odbyła się piękna ceremonia ślubna i wesele z super ludźmi . Dla naszej pary młodej wykonaliśmy film ślubny oraz reportaż fotograficzny. Na końcu tego wpisu czekają na Was również zdjęcia z sesji poślubnej nad jeziorem. Zapraszam

Sesja poślubna nad jeziorem Zegrze

Szukacie fotografa na wesele?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *