fbpx

Presety do fotografii ślubnej Kolekcja ART & LOVE

Adobe Lightroom, Canon, fotografia ślubna, , Lightroom, Lightroom presets, Presety lightroom , obróbka, obróbka zdjęć ślubnych, plener ślubny, Presety, Presety do Lightrooma, , presety ślubne,

NOWOŚĆ Kolekcja LOVE

Poznaj nowe presety do obróbki zdjęć ślubny z kolekcji LOVE

presety do fotografii ślubnej
Nowe presety do zdjęć ślubnych

Presety do fotografii ślubnej  – Kolekcja ART Kolor i Kolekcja ART BW

Naturalna obróbka zdjęć ślubnych to proces edycji zdjęć, który ma na celu poprawienie jakości fotografii, ale jednocześnie zachowanie naturalnego wyglądu i atmosfery uchwyconej chwili. Obróbka ta skupia się na subtelnych zmianach, które poprawiają jakość zdjęcia, ale jednocześnie nie przesłaniają oryginalnego wyglądu.

Naturalne obrabianie zdjęć ślubnych jest procesem, który ma na celu uwydatnienie piękna uchwyconych chwil, ale jednocześnie zachowanie ich naturalnego charakteru. Poprawiona jakość zdjęć ma na celu przypomnienie parze młodej o ich szczególnych chwilach z dnia ślubu i zapisanie ich na długie lata. Jako fotograf ślubny używam właśnie takiego stylu obróbkowego

Kolekcja presetów ART Wedding i ART Wedding BW o naturalnej kolorystyce do Adobe Lightroom opiera się na tym aby pokazać na zdjęciach naturalność kolorystyczną, czyli nasze presety nie zmieniają kolorów zieleni na wyblakły zielony tylko zachowują prawdziwy kolor czyli taki jaki był w momencie robienia przez Ciebie zdjęcia. Wszystkie ustawienia zostały przetestowane na naszych zdjęciach ślubnych. Presety do fotografii ślubnej możecie wykorzystać również do reportaży z chrztów oraz zdjęć codziennych.

Dzięki tym filtrom uzyskacie profesjonalny efekt. Każdy filtr możesz indywidualnie dostosować pod siebie i tworzyć swoje niesamowite ustawienia.
Te paczki filtów do Adobe Lightroom zapewnią naturalny kolor, ale również pomogą wyciągnąć z zdjęć to co najważniejsze.

Presety do fotografii ślubnej Kolekcja ART & LOVE
Presety ART of Wedding BW
filtry do lightrooma
Presety do fotografii ślubnej Kolekcja ART & LOVE
Presety ART of Wedding Kolor
presety lightroom fotografia ślubna

Jeśli spodobały Wam się efekty jaki można uzyskać naszymi presetami, już dziś można je zakupić w specjalnej Cenie 65zł,
w tym celu prosimy o maila na: [email protected]