fbpx

Witajcie kochani!
Dziś chciałbym przedstawić Wam podsumowanie roku 2021. To był bardzo intensywny sezon ślubny i chyba najbardziej intensywny od początku kiedy fotografuję śluby. Wszystko to jest oczywiście przez pandemię, która namieszała niejednej parze w organizacji ich dnia ślubu, bo wiele ślubów musiało zostać przełożone na ten właśnie rok. Temu zadaniu trzeba było jakoś sprostać, czasami trzeba było wspomóc się kolegami z branży ale finalnie wszystko się udało.
W tym sezonie odwiedziłem moje ulubione miejsca na wesela, ukochane tatry, gdzie powstały piękne sesje w górach, ale również poznałem nowe i wyjątkowe miejsca jak np. Cicha23, które jest wyjątkowym miejscem na wesele, Chata Wiklina czyli drewniana chata góralska k. Mińska Mazowieckiego i wiele innych.

Najlepsze zdjęcia ślubne 2021 to zestawienie „moim zdaniem” fotografii z tego sezonu i kilku zdjęć z poprzedniego, które po prostu bardzo lubię i dopełniają całość tego podsumowania.

Wszystkim parom bardzo dziękuję za współpracę i za to że obdarzyliście mnie zaufaniem. Mam nadzieję że historie ślubne które dla Was stworzyłem będą niezapomnianą pamiątką dla Was i Waszych bliskich.

Jeśli trafiliście tu jako para szukająca fotografa ślubnego na Wasze wesele to super! Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą fotografii ślubnej i kontaktu!

Zapraszam na kilka minut prezentacji zdjęć w formie slideshow z muzyką w tle.

www.instagram.com/fabrykaslubow/

Leave a Reply