fbpx
first look fotograf

First look – fotografia ślubna

First look przed ślubem – Czy to naprawdę ważny moment?

First Look czyli moment przed ślubem kiedy np. Młody widzi swoją przyszłą małżonkę po raz pierwszy w sukni ślubnej, makijażu i w fryzurze ślubnej. Staramy się go wykonać po przygotowaniach/przed błogosławieństwem i ceremonią ślubną. Moim zdaniem jest to jedna z piękniejszych i emocjonalnych chwil w tym w dniu ślubu do którego zawsze namawiam moje pary.

Co to jest? Już odpowiadamy 🙂 Pary Młode coraz częściej decydują się na tzw. pierwsze spojrzenie ang. first look, Po etapie przygotowań do ślubu następuje właśnie ten moment czyli para spotyka się pierwszy raz w swoich strojach ślubnych – szczególnie dla Pana Młodego jest to emocjonująca chwila gdyż z reguły nie widzi swojej wybranki w sukni ślubnej. Dlaczego? To bardzo piękny moment historii ślubnej, który mogą spędzić w intymnej atmosferze, dać sobie kilka minut na nacieszenie się sobą, tym dniem i tą magiczną chwilą tylko we dwoje.

Jako fotograf weselny takie moment w całej historii ślubnej jest tym must have w całej opowieści,
gdyż emocje towarzyszące temu wydarzeniu są na najwyższym poziomie.

Chwila ślubnego first look-u da Wam chwilę intymności tylko we dwoje

Ten moment będzie  tylko dla Waszej dwójki, gdyż dzień Waszego ślubu i wesela będzie naszpikowany pośpiechem, gośćmi, mnóstwem osób oraz minie niezwykle szybko.

Zabierzecie koniecznie na first look Waszego fotografa ślubnego a otrzymacie niezapomniane zdjęcia ślubne.

first look
first look

Fotograf Ślubny w dniu ślubu

Warto poprosić Waszego fotografa ślubnego, by dyskretnie udokumentował ten moment. Spojrzenia, kiedy oboje zobaczycie się już w całym rynsztunku będą dla Was początkiem niesamowitej historii i emocji. Dobry fotograf ślubny będzie Was delikatnie obserwował aby uwiecznić emocje jak śmiech, zaskoczenie i łzy szczęścia.

Tak więc pamiętajcie o tym aby Wasz fotograf ślubny uczestniczył w tym ważnym momencie.

Zaglądajcie na nasz Instagram bo będzie się działo w tym sezonie.