fbpx

First look – fotografia ślubna

First look przed ślubem – to naprawdę ważny moment?

first look

Zdjęcie – Fabryka ślubów

Co to jest? Już odpowiadamy 🙂 Pary Młode coraz częściej decydują się na tzw. pierwsze spojrzenie ang. first look, Po etapie przygotowań do ślubu następuje właśnie ten moment czyli para spotyka się pierwszy raz w swoich strojach ślubnych – szczególnie dla Pana Młodego jest to emocjonująca chwila gdyż z reguły nie widzi swojej wybranki w sukni ślubnej. Dlaczego? To bardzo piękny moment historii ślubnej, który mogą spędzić w intymnej atmosferze, dać sobie kilka minut na nacieszenie się sobą, tym dniem i tą magiczną chwilą tylko we dwoje.

Dla  nas jako fotografa ślubnego takie moment w całej historii ślubnej jest tym must have w całej opowieści, gdyż emocje towarzyszące temu wydarzeniu są na najwyższym poziomie.

Chwila ślubnego first look-u da Wam chwilę intymności tylko we dwoje

Ten moment będzie  tylko dla Waszej dwójki, gdyż dzień Waszego ślubu i wesela będzie naszpikowany pośpiechem, gośćmi, mnóstwem osób oraz minie niezwykle szybko.

Zabierzecie na first look Waszego fotografa ślubnego, otrzymacie niezapomniane zdjęcia.

fotografia ślubna warszawa

Warto poprosić Waszego fotografa ślubnego, by dyskretnie udokumentował ten moment. Spojrzenia, kiedy oboje zobaczycie się już w całym rynsztunku będą dla Was początkiem niesamowitej historii i emocji. Dobry fotograf ślubny będzie Was delikatnie obserwował aby uwiecznić emocje jak śmiech, zaskoczenie i łzy szczęścia.

Tak więc pamiętajcie o tym aby Wasz fotograf ślubny uczestniczył w tym ważnym momencie.

Zaglądajcie na nasz Instagram bo będzie się działo w tym sezonie.