Nie zawsze w dniu ślubu mamy szczęście do pogody. Ale to przecież nic w porównaniu z tym jaką mega pracę w tym dniu wykonujemy dla par młodych. Ola i Szczepan zaprosili mnie do swojego świata na najbardziej uśmiechnięty ślub i wesele jakie miałem przyjemność fotografować do tej pory. Ich wesele w domu weselnym u Jakuba było absolutnie mega wystrzałowym przyjęciem jakie można sobie wyobrazić.
Dziś przedstawiamy bardzo ale to bardzo obszerny reportaż z ślubu i wesela Aleksandry i Szczepana, który odbył się w Puławach. Ilość zdjęć ślubnych którą przedstawiamy poniżej świadczy tylko o tym jak udany był to dzień ślubu i wesele a finalna ilość zdjęć którą oddaliśmy parze młodej też nas mocno zaskoczyła :). Bardzo subtelny i romantyczny ślub wzruszał do łez nie tylko gości. Podczas wesela wykonaliśmy dla pary młodej również krótką sesję podczas wesela – efekty tej sesji na naszym blogu. Oby więcej takich wesel bo przy takim nastawieniu zdjęcia robią się same:). Zapraszamy również do obejrzenia naturalnej sesji ślubnej Oli i Szczepana.

fotografia ślubna puławy przygotowania do ślubu puławy zdjęcia ślubne puławy ślub puławy ceremonia ślubna puławy kościół ślub puławy naturalna fotografia ślubna para młoda reportaż puławskie tradycje wesele puławy wesele puławy u jakuba u jakuba wesele dom weselny u jakuba sala weselna u jakuba puławy