fbpx
villa park juliana wesele

Villa Park Julianna wesele blisko Warszawy

Villa Park Julianna położona jest w Julianowie k. Piaseczna tuż przy granicy Warszawy. Charakterystycznym punktem Villi jest przeszklona oranżeria, do której wpadają promienie słoneczne i pięknie rozświetlają wnętrze Villi Juliana. W tym miejscu również jest zorganizowana przestrzeń dla gości, gdzie są ustawione piękne okrągłe stoły.

To miejsce jest bardzo piękne pod względem organizacji Waszego wesela.

Villa Juliana Piaseczno

Villa posiada dworek, który powstał w 1874r., został on powiększony np. o sale bankietowe. Data powstania dworku jest wyryta nad wejściem do budynku. Atmosfera dworku idealnie łączy się z oranżerią i wystrojem, ale tak naprawdę od Was zależy jak zaszalejecie z przystrojeniem:)

Villa Julianów to również sąsiadujące miejsce czyli Spichlerz Villa Park Juliana odsyłam Was na ich stronę abyście mogli zobaczyć to piękne wnętrze. Loftowy charakter, bardzo klimatyczne, drzewka oliwne… to wszystko nadaje temu miejscu toskański charakter.

Wg mnie mnie, fotografa ślubnego z Warszawy, Villa Park Julianna w Piasecznie to jedno z fajniejszych miejsc na liście sal weselnych w okolicy Warszawy.

Villa Park Juliana – https://villajulianna.pl

Fotograf ślubny – https://fabryka-slubow.com.pl