fbpx
Poradnik dla par młodych

Poradnik dla par młodych

Wiemy, jak żmudna jest organizacja dnia ślubu, dlatego, chcąc dzielić się naszym doświadczeniem, postanowiliśmy stworzyć specjalny poradnik dla Par Młodych. Wierzymy, że możemy ułatwić Wam realizację tego wyjątkowego dnia jakim jest ślub i wesele! 

Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa ślubnego to dobrze trafiliście! Sprawdźcie nasze portfolio!

Ranking sal weselnych!

Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że organizację dnia ślubu wiele Par Młodych rozpoczyna od znalezienie idealnego miejsca. Często to właśnie wolne terminy wymarzonych sal weselnych są dominantą w dalszych krokach organizacji ślubu i wesela. Przedstawiamy Wam nasz TOP 8 sal weselnych w Warszawie, który, mamy nadzieję, pomoże Wam w znalezieniu idealnego miejsca na najlepszą imprezę w Waszym życiu. 

Jak przygotować się do ślubu? Poradnik dla par młodych

Wiele osób sądzi, że z fotografią ślubną jest podobnie jak z sesją zdjęciową w studiu. Ten mit w każdym reportażu staramy się obalić, uwieczniając dla Was najbardziej spontaniczne gesty, uśmiechy i emocje. Wiemy, że dla Pary Młodej i ich najbliższej rodziny i przyjaciół ten dzień to totalna bomba emocjonalna, co jako fotografowie bardzo doceniamy. Żywe reakcje budują cały reportaż!

Z każdą naszą parą staramy się poznać przed ślubem, co wpływa na Wasz komfort, gdy pojawiamy się w dniu ślubu. Chcemy Wam towarzyszyć i zdjąć z Was stres związany z pozowaniem do zdjęć. Tego dnia jesteśmy niemymi świadkami pierwszych kroków w Waszym wspólnym życiu. Razem z Wami przeżywamy chwile wzruszenia i niekontrolowane wybuchy radości. Dajcie się ponieść!

Sesja narzeczeńska i sesja ślubna

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowali Wam świetnej pamiątki w postaci sesji narzeczeńskiej lub sesji poślubnej. Wiemy, jak chętnie nasi klienci wracają do wspomnień uwiecznionych na klimatycznych fotografiach ślubnych. W dniu sesji narzeczeńskiej i sesji ślubnej stawiamy przede wszystkim na Wasze emocje. Ale czym byłyby emocje bez piękna otaczającej przyrody? Jeśli szukacie idealnego miejsca na sesję narzeczeńską lub sesję ślubną zajrzyjcie tutaj.

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej i sesji poślubnej?

Dla fotografa ślubnego sesja narzeczeńska i sesja poślubna to crème de la crème całego reportażu. Mówiąc egoistycznie, mamy dla Was tylko dla siebie. Skupiamy się na Was, zabieramy Was w fajne miejsca, w których czujecie się dobrze i które często są dla Was ważne.

Profesjonalny fotograf widzi piękno kadrów w mocno ściśniętych dłoniach, nieśmiałym uśmiechu i mrugnięciu oka. Lubimy, gdy wiatr czesze Wasze włosy, a słońce wywołuje rumieniec na Waszych twarzach.

Do sesji ślubnej oczywiście warto się przygotować. Kobiety chętnie korzystając z możliwości ułożenia profesjonalnej fryzury i makijażu. Przemyślana stylizacja również odgrywa tu ważną rolę. Wszystko jednak zależy od stylu, w jakim się widzicie i komfortu, którego tego dnia nie powinno Wam zabraknąć. 

Jednak jedyną rzeczą, której my od Was potrzebujemy jest otwartość na nas, nasze pomysły i propozycje, które wcześniej chętnie z Wami omówimy. 

Przedstawiamy tu pomysły na sesje narzeczeńskie lub gdzie zorganizować sesję ślubną. Jeśli jesteście na etapie szukania sali na wesele zobaczcie koniecznie nasz wpis o Top 8 sal weselnych w Warszawie, może akurat coś Wam się spodoba.

Zapraszamy do lektury linków poniżej

Szukacie inspiracji? Poznajcie nasz profil na Instagramie Fabryka Ślubów

Profesjonalny fotograf na ślub i wesele gwarantuje nie tylko świetny reportaż w dniu ślubu, ale z pewnością będzie doświadczonym wsparciem w tworzeniu scenariusza dnia ślubu, stojąc na straży Waszego ustalonego planu. Nie reżyserujemy, wiernie towarzyszymy Wam jako obserwatorzy, by później poskładać reportaż w puzzle, które pozwolą Wam na odtworzenie dnia ślubu krok po kroku. Dbamy o spójność przekazu, by cała historia wraz z sesją po ślubie mają oddawać jeden, niepowtarzalny klimat.

Zaproście Nas do Waszego świata a stworzymy dla Was wyjątkową pamiątkę z dnia ślubu!