Patio na Wodotkach – Fotografia ślubna Otwock

Romantyczny ślub w malutkim, drewnianym kościółku w Starej Miłosnej(polecamy!) i wesele w fajnym klimatycznym miejscu jakim jest Patio na Wodoktach koło Otwocka. W takim zestawieniu zdjęcia ślubne mają jedyny i niepowtarzalny klimat. Dla gości weselnych zorganizowaliśmy fotobudkę z śmiesznymi gadżetami i to był strzał w dziesiątkę bo goście mieli niezły ubaw podczas robienia zdjęć, całe towarzystwo wyluzowało na maxa i zabawa weselna trwała w najlepsze do białego rana!

Przygotowania: Rembertów
Ślub: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Stara Miłosna
Wesele: Patio Wodokty Otwock
Całość utrzymana trochę w stylu rustykalnym ala boho.  Klimatyczny drewniany kościółek, sala weselna w Patio – jako fotograf ślubny bardzo mogę polecić to miejsce z klimatem!

zdjęcia ślubne rembertów zdjęcia ślubne otwock zdjęcia ślubne otwock fotograf ślubny rembertów zdjęcia ślubne stara miłosna zdjęcia ślubne otwock zdjęcia ślubne otwock zdjęcia ślubne otwock zdjęcia ślubne otwock kościół stara miłosna patio na Wodotkach wesele patio wodokty piękna sala weselna otwock sala boho otwock sala weselna boho otwock patio na wodotkach wodokty dworek dworek na wodotkach dworek na wodotkach wesele patio na wodotkach fotograf wesele otwock wielki fotografia ślubna otwock fotografia ślubna otwock wesele dworek otwock fotograf ślub otwock rewelacyjne wesele w otwocku