fbpx
fotoksiążka

Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne

Wasze wspomnienia w wyjątkowej oprawie.

Witajcie! Dziś pokażemy Wam jak oprawiamy Wasze ślubne historie. Jest to profesjonalna fotoksiążka w oprawie z aksamitu. Miękki i mięsisty w dotyku materiał sprawi że Wasze doznania będą jeszcze bardziej wyjątkowe podczas oglądania Waszych zdjęć ślubnych. Materiał występuje w wielu kolorach więc możemy indywidualnie dobrać tkaninę do Waszych upodobań. Fotoksiążki oferujemy w 2-ch formatach: mniejszy i bardziej poręczny 30x21cm i duży 42x30cm – czyli tam gdzie chcemy mieć mega duże zdjęcia. Taki format na pewno zrobi efekt WOW na Waszych znajomych i rodzinie.

Dopełnieniem takich fotoksiążek jest stylowe drewniane pudełko na odbitki i pendriva link umieszczamy jeszcze raz na końcu tego wpisu.

fotografie ślubne fotoksiążka album na zdjęcia ślubne profesjonalna fotoksiążka fotoksiazka dla pary mlodej album ślubny sesja ślubna album fotoksiążka drukowana Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne Fotoksiążka ślubna czyli Wasze i Nasze albumy ślubne

Stylowe drewniane pudełko na odbitki i pendrive

Drewniane pudełka na Wasze zdjęcia ślubne

Wpadajcie na naszego Instagrama!

https://www.instagram.com/fabrykaslubow

Leave a Reply